• Пн - Нд з 8:00 до 20:00

 • м.Рівне, вул. Кн. Ольги 5, оф. 610

 • (097) 165 13 02

Анонімні запитання психологам центру

 1. Чи лікуєте шизофренію? Ні до кого не звертався , зрозумів сам. Важкий приступ був рік назад. До цього також були приступи (раз в 2 роки), але я не міг зрозуміти, що це. Є страх, що це може повторитися.
  • Дякуємо за Ваше запитання. 💙 Рекомендуємо підтвердити діагноз у кваліфікованого психотерапевта. Самодіагностика - не надто надійний метод у такому питанні ;) Якщо діагноз не підтверджується - Вам допоможе психотерапія. Якщо підтвердиться - отримаєте направлення до психіатра. Ми можемо провести для вас діагностику та допомогти із подальшими кроками. Телефонуйте (097) 165 13 02.
 2. Постійні страхи якихось хвороб, здається що всі хвороби постійно будуть переслідувати тебе на протязі життя, страхи що вони будуть заважати повноцінно жити, як позбутися таких страхів.
  • Рекомендуємо Вам проконсультуватись у психотерапевта. Схоже на невроз. Якщо бажаєте, телефонуйте нам: 0971651302 Залюбки допоможемо;)
 3. Добрий день, не підкажете чи лікуються або чи полегшуються симптоми біполярного розладу, у мого хлопця БАР, дякую.
  • Доброї пори доби. Хто поставив діагноз? Якщо самі (прочитали в інтернеті...), то записуйтесь до нас на діагностику. Якщо діагноз поставив психотерапевт чи психіатр - Вашому хлопцю показане психіатричне лікування.
 4. Доброго дня. Підкажіть, чи лікуєте Ви, і чи взагалі лікується, клаустрофобія? На скількия знаю, це боязнь замкнутого простору. В мене це пішло набагато далі: я не можу переносити, коли торкаються моїх очей, не можу дихати в повній темноті, не можу дихати, коли, для прикладу, знамаю тісне плаття і хоча б трішки застрягаю в ньому. У цих і ще дуже багатьо-багатьох випадках у мене починається просто тваринний страх: я починаю відразу задихатись і виникає страшенна паніка. Чи можна це якось вилікувати, бо жити з цим надзвичайно важко, адже це може "накрити" у будь-який момент.
  • Доброго дня. Ви звернулись за адресою. Це питання психологічного характеру. Вирішується проблема шляхом психотерапії: усвідомлення причин появи симптомів, вторинної вигоди від них та функції загалом. Ну і шлях виходу із симптому. Однозначно, потрібна психодіагностика, щоб розуміти стратегію роботи у Вашому випадку. Припускаємо, що у Вам допоможе психотерапія в тілесно-орієнтованому підході. Ми працюємо у цьому напрямку. 0971651302 - телефонуйте нам. Адміністратор запише Вас на індивідуальну консультацію. Знайдемо вихід разом! і все буде добре;)
 5. Мій батько - тиран.Постійні скандали, крики, приниження стали нормою його поведінки (без рукоприкладства).Це поширюється на всіх членів сім"ї.Адекватної чи вагомої причини для цього йому не треба.Достатньо, щоб щось вийшло з ладу чи він не зміг знайти необхідний йому предмет.Винні - всі, але не він.Звинувачує неначе це все йому роблять спеціально на зло.Ми вже не знаємо, що йому казати, а про що промовчати, як поводитись аби в нього не було приводу роздути з цього скандал.Сваритись чи спокійно пояснювати йому ситуацію - немає сенсу.Не чує нікого.Правий лише він.Ця ситуація давно перетворила брата і сестру - в агресивних непривітних, а маму в безхарактерну, вона терпить аби поставити нас "на ноги".Мені не раз хотілось втекти з дому чи покінчити із життям.Коли чую як він голосно говорить в сусідній кімнаті мені здається, що він свариться і я дуже хвилююсь і прислухаюсь чи то він розмовляє чи знову, якийсь скандал.Мені здається, що в мене, або серце не витримає, або я закінчу в дурдомі.
  • Пара батьків, - це пара тирана та жертви. Якщо тиран не бажає "змінюватись", а зачасту так і є, то єдини спосіб покінчити з цим - жертва має відмовитись від ролі жертви і ПІТИ - вийти з трикутника тиран-жертва-рятівник. Лишатись заради "поставити на ноги дітей" - типічний вибір жертви, від нестачі ресурсу прийняти свою відповідальність та стати автором свого життя і як наслідок здорового та щасливого майбутнього дітей. Мамина "турбота" про дітей, не принесе бажаного результату! Діти, в даному випадку - заручники ситуації. Допоки не підуть в життя, але вже з наповненням, яке до кращого навряд чи приведе, без "зміни сценарію" за допомогою психотерапії. Словом, однозначно тут потрібно в першу чергу працювати з мамою!! і точно не лишати все як є, з надією що тато-тиран зміниться і все буде добре. Не буде! ЛИШЕ ВИ МОЖЕТЕ ЦЕ ПРИПИНИТИ!
Задати запитання
Реєстрація