• Пн - Нд з 8:00 до 20:00

 • м.Рівне, вул. Кн. Ольги 5, оф. 610

 • (097) 165 13 02

Анонімні запитання психологам центру

 1. Порекомендуйте сексолога пожалуйста!
 2. Доброго вечора .В мене така ситуація , короче , розповім все як є ." Минулого року за мною " ухажував" однин хлопець і я його весь рік "відшивала " . А в цьому році я зрозуміла , що він дуже хороша людина : він завжди ,коли я хворіла приносив мені мед та ліки , він за мене хвилювався , і ми зустрічаємося але коли ми почали зустрічатися я його не любила , а зараз закохалася повуха . I він мені говорить , що коли він мене " добивався " йому було цікаво , а зараз, коли він про мене все знає йому трішки " скучно" і він ще й говорить , що йому не подобаються | " Сюськаня " типу : " привіт , як ти ?Чому тебе не було в школі ?Я хвилююсь " I ще й коли при зустрічі в школі ми починаємо обійматися та цілуватися , йому це не подобається . I він сказав , типу давай в школі будемо вести себе якдрузі , а поза школою можемо робити , щозавгодно . Що мені робити ?!Як реагувати в цій ситуації ? Але ж сенс то в тому , що це в мене не перші стосунки і я його дуже боюсь втратити .
 3. Чи лікуєте шизофренію? Ні до кого не звертався , зрозумів сам. Важкий приступ був рік назад. До цього також були приступи (раз в 2 роки), але я не міг зрозуміти, що це. Є страх, що це може повторитися.
  • Дякуємо за Ваше запитання. 💙 Рекомендуємо підтвердити діагноз у кваліфікованого психотерапевта. Самодіагностика - не надто надійний метод у такому питанні ;) Якщо діагноз не підтверджується - Вам допоможе психотерапія. Якщо підтвердиться - отримаєте направлення до психіатра. Ми можемо провести для вас діагностику та допомогти із подальшими кроками. Телефонуйте (097) 165 13 02.
 4. Постійні страхи якихось хвороб, здається що всі хвороби постійно будуть переслідувати тебе на протязі життя, страхи що вони будуть заважати повноцінно жити, як позбутися таких страхів.
  • Рекомендуємо Вам проконсультуватись у психотерапевта. Схоже на невроз. Якщо бажаєте, телефонуйте нам: 0971651302 Залюбки допоможемо;)
 5. Добрий день, не підкажете чи лікуються або чи полегшуються симптоми біполярного розладу, у мого хлопця БАР, дякую.
  • Доброї пори доби. Хто поставив діагноз? Якщо самі (прочитали в інтернеті...), то записуйтесь до нас на діагностику. Якщо діагноз поставив психотерапевт чи психіатр - Вашому хлопцю показане психіатричне лікування.
Задати запитання
Реєстрація