• Пн - Нд з 8:00 до 20:00

 • м.Рівне, вул. Кн. Ольги 5, оф. 610

 • (097) 165 13 02

Анонімні запитання психологам центру

 1. Доброго дня! Допоможіть розібратися і порадьте що робити. Мені 27, жінці 22, одружені 3 роки. Жінка останнім часом не хоче займатися зі мною сексом. Сьогодні сказала мені що в той момент коли ми збираємося зайнятися сексом я для неї стаю якийсь чужий немовби і вона мене боїться і їй не хочеться зі мною сексу. Каже що любить мене, хоче щоб я був щасливий, хоче піклуватися про мене, їй зі мною комфортно, але не відчуває сексуального потягу до мене... Що нам робити? Наперед дякую!
 2. Порекомендуйте сексолога пожалуйста!
 3. Доброго вечора .В мене така ситуація , короче , розповім все як є ." Минулого року за мною " ухажував" однин хлопець і я його весь рік "відшивала " . А в цьому році я зрозуміла , що він дуже хороша людина : він завжди ,коли я хворіла приносив мені мед та ліки , він за мене хвилювався , і ми зустрічаємося але коли ми почали зустрічатися я його не любила , а зараз закохалася повуха . I він мені говорить , що коли він мене " добивався " йому було цікаво , а зараз, коли він про мене все знає йому трішки " скучно" і він ще й говорить , що йому не подобаються | " Сюськаня " типу : " привіт , як ти ?Чому тебе не було в школі ?Я хвилююсь " I ще й коли при зустрічі в школі ми починаємо обійматися та цілуватися , йому це не подобається . I він сказав , типу давай в школі будемо вести себе якдрузі , а поза школою можемо робити , щозавгодно . Що мені робити ?!Як реагувати в цій ситуації ? Але ж сенс то в тому , що це в мене не перші стосунки і я його дуже боюсь втратити .
 4. Чи лікуєте шизофренію? Ні до кого не звертався , зрозумів сам. Важкий приступ був рік назад. До цього також були приступи (раз в 2 роки), але я не міг зрозуміти, що це. Є страх, що це може повторитися.
  • Дякуємо за Ваше запитання. 💙 Рекомендуємо підтвердити діагноз у кваліфікованого психотерапевта. Самодіагностика - не надто надійний метод у такому питанні ;) Якщо діагноз не підтверджується - Вам допоможе психотерапія. Якщо підтвердиться - отримаєте направлення до психіатра. Ми можемо провести для вас діагностику та допомогти із подальшими кроками. Телефонуйте (097) 165 13 02.
 5. Постійні страхи якихось хвороб, здається що всі хвороби постійно будуть переслідувати тебе на протязі життя, страхи що вони будуть заважати повноцінно жити, як позбутися таких страхів.
  • Рекомендуємо Вам проконсультуватись у психотерапевта. Схоже на невроз. Якщо бажаєте, телефонуйте нам: 0971651302 Залюбки допоможемо;)
Задати запитання
Реєстрація