Щасливе дитинство!

☀️ Ніколи не пізно мати щасливе дитинство!


💁🏻‍♀️Психолог Наталя Гончарова:


“Серед моїх друзів, знайомих і клієнтів чую одну й ту ж фразу: “Мої батьки недостатньо любили мене в дитинстві! Мої батьки забороняли мені те, не зробили для мене це!..” І цей список може бути нескінченним. На жаль, ми не можемо змінити минуле. Але в нас є можливість зробити щось для теперішнього та змінити своє майбутнє та майбутнє своїх дітей. Не вірите? Приходьте на мій освітний проект, буде цікаво!”


📬Для кого цей проект?

Для всіх бажаючих від 20 років.


📬Що на мене чекає?

Проект складається з шести зустрічей, які будуть відбуватися з періодичністю раз на місяць в неділю з 10:00 до 18:00. На кожній зустрічі ми будемо вивчати конкретну стадію розвитку дитини від 0 до 18 років.


📬Скільки це коштує?

Одна зустріч коштує 400 гривень. 


ОБОВ'ЯЗКОВА реєстрація по передоплаті. 

Кількість місць обмежена: 12 учасників


📮На проекті Ви отримаєте теоретичний матеріал для знайомства з основними завданнями розвитку дитини. Ви дізнаєтеся, як формується життєвий сценарій людини, які заборони ми отримуємо від батьків та які передаємо своїм дітям, а також для чого нам потрібні почуття. Також будуть присутні вправи, які допоможуть переосмислити власне дитинство та знайти вірне рішення проблем виховання Ваших дітей, краще розуміти їх та навчитись здоровій взаємодії, багато підтримуючих афірмацій та погладжувань.


💙“Усвідом та зміни те, що було не так, та припини цей “порочний цикл” болісних повторів! 

Закінчи те, що не вдалося зробити в дитинстві, і почни нове життя саме зараз!” Д. Касьянов


☎️Для реєстрації телефонуйте нашому адміністратору - (097)1651302.

21 крок до сексуальності

  • 30 листопада 2018
  • 18:00

    Залишити коментар

    Заплановані події

    Послуги